Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

komentues

“Berishën e zëvendësoi Luli”, Ndoka batuta me komentuesin: Unë jam i pazëvendësueshëm

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka është i njohur për batutat dhe ironitë e tij si në deklarata ashtu dhe në postimet e tij...

Dita e fundit si president, Meta bashkëbisedim me komentuesit: Një agim i ri nis nesër që do të rikthejë demokracinë…

Në ditën e fundit si president, Ilir Meta ka zhvilluar njëë bashkëbisedim me qytetarët në rrjetet sociale. Në mëngjës ai postoi një foto me fëmijët...

“Shko more…” Ulsi Manja “përplaset” me komentuesin: Ti më ngjan me sojin e shqiptarëve gjakpërzier me…(E plotë)

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja është përplasur me një komentues në rrjetet sociale, si radhë herë më parë. Në një një postim të ministrit ku...

“Qytetarët kanë humbur besimin”, Rama i kthehet komentuesit: S’kam folur për ndonjë arritje, por…

Kryeministri Edi Rama reagoi për zgjedhjet e pjesshme lokale, ku Partia Socialiste arriti të fitonte 5 bashki. Në postimin e Ramës një qyetar ka komentuar...

I shqetësuar për pjesëmarrjen? Berisha hap sondazhin në facebook, kërkon t’i komentojnë ata që do marrin pjesë në Kuvend

Ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania” do të mbahet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike, i thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ky i fundit nëpërmjet...

“Të isha unë kryetar Bashkie s’të lija…”, Rama “kapet” me komentuesin për “Shqipërinë e pastër”: Ti mos u mërzit po jep…

Sot kryeministri Edi Rama njoftoi planin e veprimit për pastrimin rrënjësor të Shqipërisë. Gjatë fjalës së tij Rama u bëri kritika edhe kryetarëve të Bashkisë...

“Do i fusësh diku ato taksa ti, në ndonjë faturë”, Rama replikon me qytetarët: Qeveria nuk rrit çmimet, por mendimi komunist s’ka të shterur

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me ndjekësit në lidhje me rritjen e çmimeve në vend. Teksa iu përgjigjet komentuesve Rama thotë se rritja e...

“Ça i thoni bravo këtij”, Rama “kapet” me komentuesin për rindërtimin në Fushë-Krujë: Mos u mërzit nga gjërat…

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm publikoi pamje nga Fushë-Kruja nga shtëpitë e rindërtuara pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit të 2019. Kryeministri është kapur...

E quajti kineze, ambasadorja Kim fton në Ambasadën Amerikane komentuesin: Mund t’ju tregoj me krenari për historinë e vendit tim

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ditën e djeshme ka zhvilluar një vizitë në qytetin e Pogradecit, ku ka ndarë edhe foto me mikëshen e...


Lajmet e fundit