Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

komente

Surprizon avokat Ngjela, lë mënjanë politikën dhe i bën komentin epik Bora Zemanit: Keni klas artistik, bukuri fizike dhe…

Avokati i njohur Spartak Ngjela spikat për komentet e tij rreth aktualitetit politik në vend, ku shpeshherë bën deklarata të forta që godasin. Mirëpo...

“Ballist! Një m*t do marrësh!” Adriatik Alimadhi kapet me komentuesit: E hëngsh dhe të bëftë mirë! Ik or të dh**fsha mustaqet! (FOTO)

Kryetari i Partisë Balli Kombëtar Demokrat, Adriatik Alimadhi, pasditen e sotme është përplasur me komente me ndjekësit e tij.Në foton e postuar nga Alimadhi...

Fushatë në Shqipëri për kandidatin e VV-së, Albin Kurtit i dalin kundër mbështetësit e tij: Votën ta kemi dhënë të merresh me Kosovën, rregullo...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, prej disa ditësh është angazhuar personalisht në mbështetje të kandidatëve të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri për zgjedhjet e 25...

DEKLARATAT e forta, mjeku Tritan Kalo ‘shpërthen’ ndaj komenteve negative: Ndiej shumë mëshirë e keqardhje për gjuhën vulgare

Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo ka bërë një reagim të fortë duke iu referuar kritikave dhe reagimeve të ditëve të fundit kundrejt tij, të...

Ligji anti-shpifje për mediat online, Luigi Soreca: Presim që qeveria të shqyrtojë komentet tona

Delegacioni i BE dhe Komisioni Europian, kanë shqyrtuar projektligjin për median i hartuar nga qeveria dhe po përgatitin komentet e tyre. Ligji anti-shpifje u...

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku zihen në Instagram, shkak është Ajka

Xhensila dhe Besi janë një nga çiftet më të komentuar në shoëbizin shqiptar pasi publiku ka gjithmonë kuriozitet të dijë më shumë rreth tyre...

Trajneri i njohur i ‘përvishet’ Lorik Canës: Fito Champions pastaj komento

Eliminimi nga Champions League është kritikuar nga shumë ish-futbollist të PSG-së, mes tyre edhe Lorik Cana. Kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare i ka akuzuar...

Doris Packs kritikon Ramën: Komentet në rrjetet sociale nxisin dhunën kundër grave, reagon Nishani: Nuk befasohemi

Presidentja e Forumit të Grave të PPE-ve Doris Pack thotë se komentet në rrjetet sociale të kryeministrit Edi Rama që sulmojnë gratë politikane janë...

Lajmet e fundit