Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

koment

Unë dua të Protestoj…….Por mbi të gjitha duhet të Reflektoj!

Nga: Irena Beqiraj Në raportin e fundit të Bankës Botërore, thuhet që Vendet e Ballkanit Perëndimor, përsa i përket proçesit të reformave janë aty...

Ju flet radio Edi Rama

U takuan sërish qeveritë e Tiranës dhe Prishtinës. Nuk folën për problemet e të dyja vendeve, por argëtuan opinionin me parulla patriotike. Në ditën...

O Zot, shpëtoje Blendi Fevziun!

Nga Ylli Rakipi U mbyll një javë, që kolegët e mi, gazetarë të shumtë, miq, të afërt dhe të largët, më...

Mesila Doda del në krah të Monikës, replikon ashpër me komentuesen

Ditën e djeshme, Ilir Meta ka marrë zyrtarisht postin e Presidentit të Shqipërisë, por bashkëshortja e tij  ka refuzuar te jetë Zonja e Parë,...

Lajmet e fundit