Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

koment

Kohën nuk duhet ta lëmë të na ikë!

Nga Mimoza Manxhari, Fakulteti Ekonomik, UT Çdo qeveri në një mënyrë ose tjetrën në fokus të politikave të saj, ka...

‘K*rvë unë jam yll i pop-it’, Enca ‘shpërthen’ ndaj komentuesve

Enca është një nga këngëtaret më të ndjekuar në rrjetet sociale gjithashtu dhe shumë e komentuar. Mirëpo jo të gjitha komentet...

Nga “t’u bëftë gjak e dhjamë” te “më jep pak farë kosi”, ja 19 shprehjet që nuk i përdorim më

Nga ROLAND QAFOKU   Kuptimi që kishin dikur dhe përse nuk janë më pjesë e fjalorit Nëse një të riu sot,...

Dafina Zeqiri e thotë publikisht: Virgjine jam pasha ty

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, është një ndër emrat më të ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, Dafina ndan me fansat fotografi të...

Stregoneria kumbariane

Po i vidhet pa asnjë moral, pa asnjë llojë kodi apo qasje qytetare! E thënë me pak fjalë Unë shoh forma të cilat...

Lajmet e fundit