Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
16 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

koment

Xhensila publikon FOTO nga krevati, Besi i bën komentin epik

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar disa fotografi të reja në Instagram, ku ka pozuar nga krevati. Në fotot e publikuara, Xhensila...

‘Arbana ti nuk je e bukur’, moderatorja i kthen komentin epik ndjekësit

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe personale. ...

‘Të bëftë mirë në b*thë’, habit grimieri i famshëm Mario, me komentin që i bën Bebe Rexhës

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha së fundmi është bërë imazhi më i ri i firmës së njohur ‘Lays’. ...

Të keqen babi, a zure ndonjë dashnore sot?

Nga Osman Stafa, gazetar   Besoj se me këtë fjali të gjithë çunat janë të njohur, sepse që në vogëli janë...

‘Vlora po zien nga krimet. Edhe ata që nuk kanë probleme ruhen, një Zot e di nga kush’

Nga Anila Hoxha Vlora po zien. Në heshtje, me një heshtje para një furtune. Është ajo heshtja që numëron ditët dhe...

Lajmet e fundit