Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

koment

“Bëj fitnes, pastaj dil ashtu e veshur se të ka dal celuliti”, Arbana Osmani s’ja kursen përgjigjen ndjekëses

Moderatorja Arbana Osmani është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndanë me ndjekësit...

Kuvendi monist dhe komisioni i lamtumirës përballë Presidentit Meta

Prof. Lisen BASHKURTI Për herë të dytë Kuvendi ndërmerr iniciativën për shkarkimin e Presidentit Meta. Shumë media, analistë dhe opinionistë vëndas dhe të huaj e...

‘Qenit, kur i vjen ngordhja, shkon e urinon në derë të Bashkisë’, Ngjela përmend emra: Banditizmit politik shqiptar po i mblidhet laku (E PLOTË)

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka bërë një analizë të fortë lidhur me situatën aktuale politike në vend. Sipas tij “banditizmit...

Akti human i shqiptarit Zikri Meta, u dha apartamentet policëve të New York-ut që flinin nëpër makina (HISTORIA)

Nga Dalip Greca-Strugani Zikri Meta gjeti një mënyrë origjinale për t’u ardhur në ndihmë policëve shqiptarë dhe amerikanë që flinin nëpër makina nëpër rruget...

10 gënjeshtra që i besojmë dhe i trashëgojmë brez pas brezi!

Nga Lutfi Dervishi Fallacy është një fjalë që anglezët e përdorin kur një argument apo bindje është mbështetur mbi një fallsitet/të...

Po Rama pse nuk ja lë vendin një gruaje?!

Nga Denis Dyrnjaja Kryeministri gjatë gjithë fushatës elektorale por edhe në vijimësi promovoi dhe vazhdon të theksojë me një gjuhë gati...

‘Ky të shkojë të rregullojë surratin pastaj të blejë avion’!

Nga Blendi Fevziu 'Ky të shkojë të rregullojë surratin pastaj të blejë avion'! Ky ishte komenti i parë që më ra...

‘Zëri i Popullit’, dëshmitar dhe kronikan i historisë së Shqipërisë në tri epoka

Nga Luan Rama  Në 75-vjetorin e çlirimit të Atdheut, meritonte të kujtohej e të nderohej sot edhe 25 gushti i vitit...

‘Pse nuk e prite derisa t’i ulet’, Aulona Musta i kthehet komentueses

Aulona Musta është një nga personazhet më provokuese dhe më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Shpeshherë me postimet e saj ajo...

Ermal Mamaqi ‘i jep mend’ Taynës për pozën, repereja i kthen komentin: As titullin e filmit tënd nuk e kuptuam…

Reperja e njohur, Tayna është shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të jetës së saj private dhe profesionale. Së...

Lajmet e fundit