Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kombinat

Shembja e pallatit të dëmtuar nga tërmeti në Kombinat, Meta thirrje Bashkisë dhe Qeverisë: Banorët nuk janë njoftuar, s’e dinë çfarë fati i pret

Presidenti Ilir Meta reagon për nisjen e procesit për shembjen e një pallati 5 katësh në zonën e Kombinatit, për shkak se është dëmtuar...

Tensione në Kombinat, numëruesit e opozitës kërkojnë pushim, thonë se janë të lodhur (FOTO)

Numëruesit e opozitës në qendrën e numërimit të votave në Kombinat kërkojnë të bëjnë pushim pasi pretendojnë se janë të lodhur. Ata duan që...

Në Kombinat numërohet edhe kutia e dytë, PS vazhdon të kryesojë ndaj PD, vijon rënia për LSI-në

Në Kombinat është numëruar edhe kutia e dytë e votimit, që ka nxjerrë sërish fituese Partinë Socialiste.Partia Socialiste ka arritur të marrë 176 vota...

Numërohet kutia e parë në Tiranë, Partia Socialiste kryeson në zonën e Kombinatit

Në Tiranë është numëruar kutia e parë e votimit, e cila i përket zonës së Kombinatit.Në këtë kuti Partia Socialiste ka marrë 174 vota,...

“Eja bashkëpunojmë pas 25 prillit”, Basha i përgjigjet një herë e mirë Ramës nga Kombinati: Ta dinë gjithë qytetarët, që nuk ka…

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha vizitoi sot zonën e Kombinatit në kryeqytet, ku u takua me qytetarë duke iu premtuar atyre një të ardhme...

Kandidati i LSI në Tiranë bëhet ‘meme’: S’ka rëndësi çfarë profesioni keni, mjafton të jeni meshkuj. T’i fusim ka… (VIDEO)

Video e prezantimit të Arben Muçajt, kandidatit për deputet të LSI në Tiranë, po bëhet virale në rrjetet sociale për shkak të një gafe...

Rama nga Kombinati ironizon Bashën dhe Kryemadhin: Luli s’respekton jetën, Monika di të bëjë shtëpi të mëdha vetëm me banjo…(E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një takim me të rinjtë në Kombinat. E teksa ka mbajtur fjalën e tij Rama nuk ka...

Një person terrorizon Kombinatin, kërkon të vrasë me armë Artur Korteshin (ARSYEJA)

Pas Shkodrës Tirana. Sërish të shtëna me armë zjarri mbrëmjen e sotme, kësaj here në zonën e Kombinatit në rrugën “Shaban Bardhoshi”. ...

Bashkia e Tiranës dy investime të reja në Kombinat, marrin zgjidhje kërkesat e banorëve në rrugët “Shaban Bardhoshi” dhe “Hamdi Cinojmeri”

Kombinati, një nga zonat më të prekura nga tërmeti i një viti më parë i është nënshtruar një transformimi të plotë. ...

‘Këto do t’i heqim të gjitha’, Rama debaton me banorin e Kombinatit, qytetari: S’kanë asgjë këto, hajde të fus te shtëpia ime, mendja e...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme i shoqëruar nga kryebashkiaku i tiranës Erion Veliaj dhe ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj kanë vizituar zonën e...

Lajmet e fundit