Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

komandanti i nato

“Ne jemi gjithçka, por jo budallenj”, Rama i dorëzon medaljen “Yll i Madh i Mirënjohjes Publike” komandantit të NATO

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme i dorëzoi medaljen “Ylli i Madh i Mirënjohjes Publike”, komandantit të Komandës Operacionale të NATO-s, Gjeneral, Tod Daniel...

Ndërrohet komanda amerikane e NATO-s në Afganistan

John Nicholson, komandanti i 17-të i NATO-s në Afganistan dhe i forcave amerikane atje u largua të dielën nga ky post, me një ceremoni...

Lajmet e fundit