Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Kolonje

Mendohej se kishte florinj, disa persona dhunojnë Kishën e Shën Mërisë në Kolonjë, hapin gropën 6 metra

Është dhunuar kisha e Shën Marisë në Vodicë, Kolonjë. Bëhet me dije se disa persona kanë hapur një gropë rreth 6 metra të thellë tek...

Zgjedhjet në PD/ Përfundon numërimi i votave në Maliq dhe Kolonjë, ja cili kandidat ka marrë më shumë vota

Ka përfunduar numërimi i votave për kryetarin e ri të Partisë Demokratike në Maliq dhe Kolonjë.Në Maliq nga 517 votues, Lulzim Basha ka arritur...

Olta Xhaçka merr 87% të votave kolonjare: Jam e prekur, merita është e të gjithëve. Rama përdori strategji

Olta Xhaçka ka marrë një rezultat të jashtëzakonshëm në zonën e Kolonjës, në qarkun e Korçës, me 87% të votave totale. Nga 3175 vota...

“Faleminderit Kolonja”, Xhaçka e lumtur për rezultatin në zonën e saj: Ju e bëtë tuajën, tani na takon neve të bëjmë realitet projektet e...

Kandidatja për deputete e PS në qarkun e Korçës, Olta Xhaçka shfaqet e lumtur me anë të një shënimi në rrjete sociale, pas rezultatit...

Rama nga Kolonja bisedë telefonike me Edona Bilalin: PD merret me sharje e po shpërndan doza virusi, kemi shenja pozitive në Shkodër

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një bisedë telefonike me Edona Bilali, e cila është në krye të listës së PS-së në...

E RËNDË/ Shtëpia përfshihet nga flakët, ndërron jetë burri në Kolonjë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Podë të Kolonjës rreth orës 16:10, ku një banesë është përfshirë nga flakët. ...

Piratonte sinjalin televiziv, procedohet administratori i televizionit në Kolonjë

Policia e shtetit ka njoftuar se ka proceduar në gjendje të lirë një administrator të një televizioni në Kolonjë, pasi piratonte sinjalin televiziv dhe...

Gjendet e vdekur një grua në Kolonjë (DYSHIMET E PARA)

Gjendet e vdekur një grua 55 vjeçare në Kolonjë. Policia bën me dije se, më datë 01.06.2020, rreth orës 09:00, në...

Goditi dhe kërcënoi zyrtarët e Bashkisë, arrestohet 40 vjeçari në Kolonjë (EMRI)

Një 40 vjeçar është arrestuar në Kolonjë pasi ka goditur dhe kërcënuar dy zyrtarë të Bashkisë së këtij qyteti. Bëhet me...

I veshur si alpinist, presidenti Meta ndalet në Kolonjë, tregon aventurën në Malin e Shelegurit (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta njihet për dashurinë e madhe që ka për natyrën dhe shpeshherë viziton vende të veçanta ku dhe i bën publike në...

Lajmet e fundit