Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

kolegji apelimit

Kolegji Apelimit lë në fuqi vendimin e shkallës së parë, gjyqtarja Marinela Osmani konfirmohet në detyrë

Kolegji i Posaçëm i Apelimit e gjeti të drejtë vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për konfirmimin në detyrë të gjyqtares Marinela Osmani...

Kolegji i Apelimit rrëzon pretendimet e ish-gjyqtares së Sarandës, Nevrie Duka përgjithmonë jashtë drejtësisë

Shqyrtimi i ankimit të ish-gjyqtares së Sarandës, Nevrie Duka(Halo) dhe analiza financiare e kryer bazuar pretendimet dhe dokumentet e dorëzura prej saj, si dhe...

Kolegji i Posaçëm i Apelimit hap shqyrtim gjyqësor për prokurorin Bujar Memia

Kolegji i Posaçëm i Apelimit, KPA rrëzoi të martën dy kërkesa paraprake të prokurorit të Krujës, Bujar Memia që synonin pezullimin e procesit dhe...

Vetëm 4 milionë lekë, Kolegji i Apelimit i ankohet Qeverisë: Kaq para nuk na dalin për shpërblim

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ankohet se vendimi i Këshillit të Ministrave për shpërblimin financiar të fundvitit nuk mundësohet për gjyqtarët dhe këshilltarët ligjorë,...

GJKKO e dënoi me 1 vit burg për falsifikim, Kolegji i Posaçëm i Apelimit pezullon hetimin ndaj Luan Dacit: Të pritet vendimi i Gjykatës...

Kolegji i Posaçëm i Apelimit, KPA njoftoi mbrëmjen e të enjtes se ka vendosur të pezullojë hetimin disiplinor të nisur ndaj një prej anëtarëve...

Kolegji i Apelimit hap hetim per kryeprokurorin e Krujës, denoncimi në vetting: Petrit Çano ka pasuri të padeklaruara në Gjirokastër

Kolegji i Posaçëm i Apelimit, KPA vendosi të premten të hapë hetimin gjyqësor lidhur me ankimin e Komisionerit Publik, Florian Ballhysa ndaj vendimit të...

Lajmet e fundit