Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

kolaudimi i makinave

“Deri dje ia gjenit anën? Sot NGELNI në kolaudim”, DPSHTRR paralajmëron drejtuesit: Merrni MASA nëse posedoni këto automjete

Mjetet të cilat nuk plotësojnë kriteret e nevojshme për të qarkuluar në rrugë, nuk do të kalojnë kolaudimin. Lajmi është konfirmuar nga Drejtoria e...

Kolaudimi i mjeteve, flet Gonxhe: Janë fotografuar të gjitha mjetet me probleme, s’ka më lekë dhe miq

Drejtori i Shërbimeve të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe, ishte i ftuar në emisionin “7pa5”, ku foli për kolaudimin e automjeteve. Ai theksoi se kolaudimi do...

SGS njofton rifillimin e kolaudimit të automjeteve, si duhet të veproni

SGS Albania ka njoftuar rifillimin e shërbimeve nga data 14.04.2020, kryesisht për mjetet e transportit dhe shpërndarjes së mallrave. Në njoftimin...

Lajmet e fundit