Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

kol buraku

Rrufeja i vrau 250 bagëti, dietologia e njohur dhe bashkëshorti i saj bëjnë gjestin human: I dhurojnë bujkut mirditor 10 dele (VIDEO)

Bujku mirditor Kol Buraku humbi 250 krerë bagëti dje, pasi rrufeja i vrau teksa kullotnin në pyll. Fatmirësisht, pronari vetë nuk u lëndua por...

Lajmet e fundit