Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

kokiane

Shpërndarje kokaine dhe vjedhje të energjisë elektrike, tre të arrestuar në Elbasan (VIDEO)

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Elbaanit, pasi akuzohen për shpërndarje kanabisi dhe vjedhje të energjisë elektrike. Mësohet se në pranga kanë rënë shtetasit:...

Shkatërrohet grupi kriminal në Itali, furnizohej me kokainë nga Shqipëria, katër të arrestuar

Autoritetet italiane kanë goditur një grup të strukturuar kriminal, duke arrestuar katër persona. Sipas medieve italiane, raportohet se në pranga kanë rënë katër shtetas...

Po lëvizte me kokainë në makinë, arrestohet 45 vjeçari shqiptar në Itali

Një 45 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia italiane, pasi u kap me lëndë narkotike. Ai u arrestua në flagrancë në Compagnia di Cantù,...

Drogë në “airbag-un” e makinës, arrestohen dy shqiptarë në Itali, iu sekuestrohet armë dhe kokainë (VIDEO)

Poicia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë përkatësisht 35 vjeç dhe 28 vjeç, të cilët u kapën me rreth 20 kg kokainë nga...

Lajmet e fundit