Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

kokaine

Nuk do ta besoni me se merret sot vrasësi personal i Pablo Eskobarit

“Të vrasësh, të vendosësh bomba është shumë e lehtë. Unë jam një ekspert në pengmarrje dhe çdo gjë të jashtëligjshme”, thotë ai. Megjithëse...

Denoncimi: Policët e Ramës pinë kokainë

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet faqes së tij në facebook përfshirjen e policisë në trafikun e kokainës, duke akuzuar se efektivë të...

Prangoset baroni shqiptar i drogës që çoi 16 kg kokainë nga Italia në Londër

Shqiptari i cilësuar si baroni i drogës është dënuar me 11 vite burg nga drejtësia britanike. Ai akuzohet se për një periudhë 5 mujore...

Tiranë, arrestohet 34 vjeçari me 308 gram kokainë

 Pak minuta më parë policia ka arrestuar Krenar Liçin me 308 gram kokainë në automjetin e tij në Tiranë.  Lënda narkotike...

U kap me 93 kg kokainë të pastër, shqiptari merr dënim të rëndë

Një shqiptar është dënuar me 16 vite burg nga Gjykata në Bolzano të Italisë për trafikim të lëndëve narkotike. Shqiptari me inicialet...

Shqiptari arrestohet në Itali me 1 kilogram kokainë të pastër (Emri)

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane me një kilogram kokainë të pastër, e cila nëse do të shitej në treg me pakicë do...

Londër, 1 shekull burg bandës shqiptare të kokainës

Elezi dhe Cera u vunë në pranga atë natë sapo dolën prej parkingut dhe iu sekuestruan përkatësisht 5 dhe 13 kilogram kokainë, raporton...

10 kile kokainë dhe heroinë, arrestohen dy vëllezërit dhe një femër shqiptare

Gjatë një opreacioni policor në Chieti të Italisë është sekuestruar një sasi e madhe droge ndërsa në pranga kanë rënë 3 të rinj shqiptarë....

Itali, çifti shqiptar kapet me 400 gramë kokainë

Një çift shqiptarësh janë arrestuar nga Guardia di Finanza në Itali, pasi gjatë kontrollit në automjetin me të cilin udhëtonin u gjet një sasi...

Sekuestrohen 32 kile kokainë dhe 233 mijë euro, arrestohen vëllezërit shqiptarë

Dy vëllezër shqipatërë kanë rënë në prangat e policisë italiane pasi akuzohen për trafik ndërkombëtar droge. Menjëherë pas arrestimit vëllëzërve iu...

Lajmet e fundit