Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

kokaine

Arrestohet në flagrancë pronari i lokalit, policia gjeti kokainë (FOTO)

Ka rënë në pranga pronari i një lokali në Elbasan, pasi gjatë kontrollit policia i gjeti 11 gramë lëndë narkotike e dyshuar Kokainë dhe...

Gjashtë vite burg për shqiptarin e kapur me 80 mijë paund kokainë (Emri)

Një gjykatë në Britaninë e Madhe ka dënuar me 6 vite burg korrierin shqiptar që u kap me 80 mijë paund kokainë në qytetin...

Krymadhi jep alarmin: E dini ç’bëhet në oborret e shkollave tona? Është e tmerrshme

Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI e ka konsideruar një situatë alarmante një raport të dy ditëve më parë, që e rendit vendin tonë si...

Kokainë, armë dhe municione luftarake… Arrestohet Anton Shpatina, në kërkim një tjetër (EMRI)

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin antidrogë “DOSES”, në sajë të së cilit ra në pranga Anton Shpatina 35 vjeç, si dhe u shpall...

U kap me 600 mijë paund kokainë, dënohet trafikanti shqiptar në Londër (EMRI)

Dy burra janë dënuar me një total prej 13 vitesh burg pasi dyshohet se kanë furnizuar me kokainë londinezët. Latif Lito,...

‘Nipi iu kap me 5 kg kokainë’, reagon deputeti i Shkodrës: Ja e vërteta e akuzave

Ish kryeministri Sali Berisha, përmes mesazheve të një qytetari ka denoncuar një skandal sipas tij, ku është i përfshirë deputeti socialist i Shkodrës, Luan...

Policia infiltrohet dhe arreston shpërndarësin e kokainës në Shkodër

Një shpërndarës kokaine është arrestuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës. Prej disa ditësh policia ishte infiltruar dhe po mbante...

Goditet banda e kokainës në Durrës, mes tyre një femër (VIDEO)

Policia e Durrësit ka goditur një rast të drogave të forta, përmes një operacioni të koduar “Segmenti”. Në pranga kanë rënë tre...

Xibraka, zbulohen përgjimet e Ermal Hoxhës dhe grupit të kokainës (Video)

Zbulohen detaje të reja nga operacioni ‘Xibraka’ i kryer në vitin 2015 nga policia, ku u zbulua një laborator kokaine si dhe u vendos...

Lajmet e fundit