Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

kokaine

Lirohet nga burgu shqiptari i cilësuar si “Baroni i drogës” në Ballkan

AKUZAT QË RËNDOJNË NDAJ KELMENDIT Kelmendi akuzohet në nëntë pika të të aktakuzës së ngritur nga një prokuror special i EULEX-it. Prokuroria pretendon...

Operacioni: Organizatës turko-shqiptare-spanjolle i kapet 16 kg heroinë, 29 në pranga

Plot 29 persona janë arrestuar nga policia spanjolle në kuadër të një operacioni të gjerë kundër trafikut të heroinë dhe kokainës nga Ballkani, Turqia...

Skandaloze: Ja si shitet heroina në mes të Tiranës (Video)

Ja si shitet heroina ne Tirane Brenda rrjetit të shpërndarjes së drogës: Gazetari: Si kalove? Shpërndarësi: Me çfarë mund t’ju ndihmoj?...

Gjimnazistja Tola: Hashashin e pijnë që në klasë të 7-të. Gazetari Koka: Djemtë e deputetëve mblidhen në shtëpi dhe konsumojnë kokainë

Gjimnazistja Refxhei Tola ka rrëfyer fakte edhe më tronditëse. Ajo shprehet se fëmijë të klasës së 7-të konsumojnë hashash ndërsa gjimnazistë konsumojnë kokainë....

Flet Robert Aliaj: Blemë kokainë në 15 vende në Tiranë, i çuam në laborator dhe ja çfarë na rezultoi

Robert Aliaj ka treguar në emisionin “Opinion” se sëbashku me shoqërinë e tij blenë kokainë në 15 pika të ndryshme në Tiranë. ...

Kapen 21 kilogram kokainë në Greqi, arrestohen 2 shqiptarë dhe 2 grekë

Plot 21 kilogram kokainë janë sekuestruar gjatë një aksioni të policisë greke në zonën e Korinthias. Droga u gjet në një...

Mega-operacion i Europol, arrestohen 314 persona, ndër ta 10 shqiptarë, sekuestrohen 2 ton kokainë

Një operacion masiv i drejtuar nga EuroJust, Frontex dhe Interpol, në 54 shtete përgjatë një jave ka  përgjatë një jave ka çuar në shkatërrimin...

Arrestohet mbesa e Federica Mogherinit, bleu nga shqiptari kokainë me qëllim shitjen

Përfaqësuesja e lartë për Politikën e Jashtme në BE, Federica Mogherini është vëndosur në qendër të vëmendjes së mediave italiane dhe atyre europiane për...

Lajmet e fundit