Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

kokaine

Kapet në Tiranë i riu me 2 doza kokainë dhe municione

Një 24-vjeçar është vënë në prangat e policisë ditën e djeshme në zonën e Medresesë në Tiranë pasi gjatë kontrollit i janë gjetur dy...

14-vjeçari shqiptar kapet me 15 kilogram kokainë në Itali

Një 14-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia Italiane në Breshia. Sipas policisë së Breshias i mituri është me origjinë...

Arrestohet i riu nga Vlora, i gjendet kokainë në banesë (EMRI-VIDEO)

Finalizohet Operacioni Policor i koduar ''Centralja'', ku si rezultat është arrestuar në flagrancë një person, pasi u kap me 100 doza Kokainë. ...

Shqiptari habit karabinierët italianë, kapet me 200 mijë euro kokainë, por shikoni ku e kishte fshehur (VIDEO)

Një shqiptar është kapur nga karabinierët italianë, ndërsa po tentonte të trafikonte një sasi kokainë e ndarë në disa doza, por që kapnin vlerën...

Furnizonin me kokainë klientët VIP, shkatërrohet banda shqiptare në Itali, 11 të arrestuar (VIDEO)

Policia italiane ka shkatërruar një bandë trafikantësh, të krijuar nga shqiptarë. 11 persona, identiteti i të cilëve nuk është bërë i ditur janë arrestuar,...

‘Demat e Kuq’, DEA në gjurmët e kartelit të shqiptarëve që sjell tonelata kokainë me çarter nga Kolumbia

Antimafia franceze dhe DEA amerikane janë angazhuar në një mision të mbajtur sekret për çmontimin e një karteli të ri të drogës tepër të...

Kapet me kokainë shqiptari në Itali, nuk do e besoni ku e fshihte

Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar në Siena të Italisë, pasi policia i gjeti 2 pako me kokainë, nga 50 gramë secila. Shqiptari...

Shkatërrohet rrjeti: Kapen 1.3 ton kokainë në Francë, në pranga edhe 3 shqiptarë

Policia franceze ka shkatërruar një rrjet të trafikut ndërkombëtar të kokainës nga Kolumbia në Europë duke vënë në pranga 23 persona, 3 prej tyre...

Sekuestrohen 4 ton kokainë në Spanjë

Rreth katër ton kokainë me vlerë 100 milionë euro u sekuestruan në Spanjë dhe Marok gjatë një operacioni ndërkombëtar që përfundoi me arrestimin e...

Lajmet e fundit