Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

kokaine

40 milion euro nga kokaina, bosi i drogës jetonte në një bunker në Berat (DETAJET)

Mediat italiane informojnë se Policia shqiptare në bashkëpunim me Policinë italiane ka arrestuar në qytetin e Durrësit shqiptarin Alket Hatija, 44 vjeç një nga...

Kapen me 600 mijë paund kokainë, pranga çiftit shqiptar

Dy anëtarët shqiptarë të grupit të krimit të organizuar u burgosën pas një hetimi nga ana e Agjencisë Kombëtare të Krimit. Në...

Përdoruesit të kokainës i rreh zemra për 25 minuta pasi ia heqin nga trupi (Video)

Kokaina është një nga drogat më të forta në planet. Ajo është lidhur me shtimin riskut të atakut kardiak dhe goditjeve në zemër. ...

Kapet shqiptari me 6 kilogram kokainë

Një shtetas shqiptar është arrestuar në Itali me 6 kilogram kokainë të fshehura në makinën e tij. Shqiptari 33-vjeçar është ndaluar...

8 kg kokainë, pranga shqiptarit dhe të dashurës gjeorgjiane

Dy persona që po udhëtonin me një makinë në dalje të autostradës A1 në Calenzano, janë kapur me 8 kg kokainë. ...

Nuk do ta besoni me se merret sot vrasësi personal i Pablo Eskobarit

“Të vrasësh, të vendosësh bomba është shumë e lehtë. Unë jam një ekspert në pengmarrje dhe çdo gjë të jashtëligjshme”, thotë ai. Megjithëse...

Denoncimi: Policët e Ramës pinë kokainë

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet faqes së tij në facebook përfshirjen e policisë në trafikun e kokainës, duke akuzuar se efektivë të...


Lajmet e fundit