Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

kokaine

Diçka e çuditshme i ndodh peshqve kur i japin kokainë

Një prej eksperimenteve më të çuditshme, në emër të shkencës, ka patur rezultate të papritura. Shkencëtarët në zvicër kanë vendosur t’i...

10 fakte tregojnë absurditetin e pasurisë së Pablo Escobar

“Mbreti i Kokainës” ishte djali i një fermeri të varfër, por në moshën 35 vjeçare, ai u bë një nga njerëzit më të pasur...

30-vjeçari shqiptar kapet në Kassel të Gjermanisë me kokainë dhe marijuanë

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar në qytetin e Kasselit në Gjermani me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Shqiptari, identiteti i...

Parcela me kanabis? Policia zbulon të mbjellë shkurren e kokainës

Policia e Kosovës ka realizuar një operacion të gjerë anti-drogë, duke arrestuar tre persona për dyshim të kultivimit të lëndëve narkotike. Ajo...

Djali i aristokratit kapet duke transportuar kokainë me vlerë 3 milion euro

Një djalë nga Skocia, i biri i një prej aristokratëve më të njohur në vend, është arrestuar nga policia keniane duke transportuar kokainë me...

Tre shqiptarë kapen në Londër me 15 kilogram kokainë (Emrat)

Një gjykatë në Britaninë e Madhe ka dënë arrest me burg për tre shtetas shqiptarë, emigrantë të paligjshëm të akuzuar për pjesëmarrje në...

Kendall Jenner poston një qese të vogël, fansat e akuzojnë se përdor kokainë

Një qese e vogël nga ato të farmacisë nuk mund të përdoret vetëm për të mbajtur substanca narkotike. Por një keqkuptim i...

Lajmet e fundit