Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

kokaine

Qentë antidrogë zbulojnë kokainën në kontejnerin me banane të “BanaKing”, në Portin e Durrësit

Një sasi prej 31 kilogramësh kokainë raportohet se është zbuluar në Portin e Durrësit, në një kontejner me banane që kishte mbërritur nga Amerika...

Operacion në Portin e Durrësit, kapet një sasi kokaine

Një sasi prej 31 kilogramësh kokainë raportohet se është zbuluar në Portin e Durrësit, në një kontejner me banane që kishte mbërritur nga Amerika...

Habit Karamuço: Një KRYETAR Bashkie në jug konsumon KOKAINË

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, foli sot për shifra alarmante mbi rritjen e kërkesës për përdorimin e drogërave të ndryshme në Shqipëri. Ai u shpreh...

Kapet kamioni i mbushur me marijuanë në Igumenicë, shoferi gjendet i vdekur, ja si trafikantët tentuan të merrnin drogën…

Kapet serish drogë në kufi me Greqinë. Policia greke ka sekuestruar rreth 59 kg marijuanë në një kamion në Igumenicë. Sipas njoftimit të policisë mësohet...

137 kg kokainë të kapura në Durrës/ Lihet në burg Gentian Malindi, i ati avokat: Sulm politik i Ramës përmes Ardi Veliut

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” për biznesmenin Gentian Malindi, i akuzuar për ngarkesën prej 137 kilogram kokainë...

EMRI/ Shpërndante kokainë me motor, arrestohet pogradecari, i sekuestrohet nje pistoletë me silenciator dhe 2 thika

Një 34 vjeçar është arrestuar sot nga Policia e Pogradecit, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi...

Prokuroria regjistron procedim penal për Lear Kurtin: Kemi marrë kartelat e Traumës, do pyesim mjekët!

Prokuroria e Tiranës njofton nisjen e procedimit penal për rastin e 32 vjeçarit Lear Kurti. Kryeprokurori Arens Çela ka firmosur dokumentin, sipas të cilit...

Kokainë në shtëpi, arrestohet 22 vjeçari shqiptar në Itali

Një 22 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia italiane, pasi u kap me 8 doza kokaine dhe 43 gramë marijuane. I riu u arrestua pas...

Del ekspertiza: Lear Kurtit iu hapën dy qeset me kokainë në stomak

Kanë dalë përgjigjet e mjekësisë ligjore në lidhje me substancat e gjetura në stomakun e 32-vjeçarit Lear Kurti, i cili humbi jetën mbrëmjen e...

Dyshohet se qesja me kokainë iu hap në stomak, Klevio dedikim Lear Kurtit: Vdiq dhe një gango, do më marri malli (FOTOT)

Reperi Kleviol Ahmeti, i njohur me emrin e artit si Cllevio Serbiano, ka bërë një dedikim në rrjetet sociale për Lear Kurtin. 32 vjeçari...


Lajmet e fundit