Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

kokaine

Kokainë me vlerë 10 mln euro, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Itali

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane mbrëmjen e djeshme, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Mediat italiane shkruajnë se 30-vjeçarit shqiptar...

Shkatërrohet rrjeti i SHQIPTARËVE: 27 të arrestuar në Lucern të Zvicrës, sekuestrohen sasi të mëdha kokaine dhe heroine

Të paktën 27 persona kanë rënë në prangat e policisë zvicerane pas një aksioni për goditjen e rrjetit të trafikut të drogës, i përbërë...

“Shqiponjat” arrestojnë 29 vjeçarin në Gjirokastër, në makinë iu gjet kokainë dhe një shumë parash (EMRI)

Një 29-vjeçar është  arrestuar nga Policia e Gjirokastrës, pasi është kapur duke qarkulluar me doza kokaine në automjet. Mësohet se në praga ka rënë...

“Call Center” për shitjen e kokainës, policia italiane zbulon rrjetin: Porosia bëhej me telefon në Shqipëri

Një shqiptar ka rënë në prangate anti-mafias në Perugia, pas zbulimit të një metode të re të shpërndarjes së drogës, raportojnë autoritetet italiane. Sipas skemës...

Çanta plot me kokainë te “5 Maji”, Antidroga prangos dy 60 vjeçarët që e mbanin me vete në Tiranë (EMRAT)

Artur Brahimaj dhe Ilir Ramadani janë arrestuar nga Policia e Tiranës, seksioni për Hetimin e Narkotikëve, pasi në një çantë që ata kishin me...

Tre shpërthime me tritol brenda javës në Antwerp, autoritetet belge: Dyshohet rivaliteti mes bandave shqiptare të kokainës

Tre shpërthime të fuqishme me tritol e kanë tronditur qytetin port të Antwerp-it në Belgjikë gjatë javës së fundit, ndërsa autoritetet ligjzbatuese drejtojnë gishtin...

Shpërdanin kokainë dhe heroinë, arrestohen dy shqiptarët në Angli (Emrat – Foto)

Dy të rinj shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë së Angli, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga...

Guardia di Finanza operacion në Vlorë, po shkëmbenin 600 kg hashash, kapen trafikantët me 3 skafe në det të hapur, si u pikasën nga...

Policia e Vlorës dhe Guardia di Finanza ka finalizuar me sukses një operacion për kapjen e plot 600 kg lëndë narkotike. Gjatë operacionit u bë...

Kokainë e kanabis poshtë dyshekut, arrestohen tre shqiptarë në Itali, mes tyre dhe dy vajza 24-vjeçare

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë Juljan Prini...

Shiste kokainë e kanabis rrugëve të Italisë, arrestohet 20-vjeçari shqiptar

Një i ri shqiptar ka rënë në prrangat e policisë italiane, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka...

Lajmet e fundit