Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

kokaine

Rrëmbimi dhe zhdukja e Jan Prengës / SPAK kërkon burg përjetë për kopshtarin e resortit “Golden”, ja kur jepet vendimi

SPAK kërkon burgim të përjetshëm për kopshtarin e resortit “Golden” në Shijak, ku u rrëmbye dhe u zhduk Jan Prenga. Gjykata Speciale pritet të japë...

Kokainë dhe kanabis, arrestohen 6 persona në Tiranë

6 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranë, pasi akuzohen për prodhimi dhe shitja e narkotikëve. Bëhet me dije se në pranga kanë...

Kokainë dhe ketaminë, arrestohen dy të rinj në Vlorë

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Pazar kokaine në parukeri, arrestohet shqiptari në Itali

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italaine, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë një...

“Në nder të Mbretëreshës”, shpërndarësit e kokainës ulin çmimin e ‘mallit’ në 96 paund

Shpërndarësit e kokainës dhe drogërave të tjera të forta kanë ulur çmimin e “mallit” në nder të mbretëreshës Elisabeta II, e cila u nda...

8 kg kokainë në banesë, arrestohen dy shqiptarë dhe një serb në Zvicër

Dy shqiptarë dhe një serb kanë rënë në prangat e policisë së Zvicrës, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se operacioni...

Artan Hoxha nga Kolumbia nxjerr foton me tufa parash: 60-70 arka me banane do “zhduken” në Durrës, s’ua them datën

Gazetari Artan Hoxha nga kryeqyteti i Kolumbisë ka “paralajmëruar” mbërritjen e një ngarkese me kokainë në Portin e Durrësit  përmes kontejnerëve me banane dhe...

Kokainë me vlerë 10 mln euro, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Itali

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane mbrëmjen e djeshme, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Mediat italiane shkruajnë se 30-vjeçarit shqiptar...

Shkatërrohet rrjeti i SHQIPTARËVE: 27 të arrestuar në Lucern të Zvicrës, sekuestrohen sasi të mëdha kokaine dhe heroine

Të paktën 27 persona kanë rënë në prangat e policisë zvicerane pas një aksioni për goditjen e rrjetit të trafikut të drogës, i përbërë...

“Shqiponjat” arrestojnë 29 vjeçarin në Gjirokastër, në makinë iu gjet kokainë dhe një shumë parash (EMRI)

Një 29-vjeçar është  arrestuar nga Policia e Gjirokastrës, pasi është kapur duke qarkulluar me doza kokaine në automjet. Mësohet se në praga ka rënë...

Lajmet e fundit