Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

kokaine

Drejtonte trafikimin e KOKAINËS nga Zvicra në Gjermani, Gjykata jep masën për Ndriçim Harkën

Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e sigurisë për zjarrfikësin Ndriçim Harka. Bëhet me dije se Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest me...

DETAJE: Si e drejtonte trafikun e KOKAINËS nga Zvicra në Gjermani punonjësi i ZJARRFIKËSES, 3,500 euro për një rrugë

Detaje të reja nga goditja e grupit të trafikut të kokainës mes Gjermanisë dhe Zvicrës, që drejtohej kryesisht nga shqiptarë. Prokuroria e Tiranës ka përfunduar...

Prangosja e zjarrfikësit të Tiranës për kokainë, reagon PD dhe nxjerr foton: Ka qenë patronazhist i PS, ka blerë vota për regjimin Rama-Doshi

Ndriçim Harka, pjesë e grupit të zjarrfikësve të Tiranë është arrestuar me urdhër të Prokurorisë së Tiranës, pasi dyshohet se është organizator i një...

11 URDHËR ARRESTE në Tiranë/ Goditet rrjeti i trafikut të KOKAINËS nga Zvicra, i përfshirë dhe ZYRTARI I SHTETIT shqiptar(DETAJE)

Prokuroria e Tiranës ka lëshuarr 11 urdhër arreste për “shpërdorim detyre” dhe “trafik narkotikësh” dhe “pastrim parash”, pas identifikimit të një grupi kriminal të...

EMRAT/ Shkatërrohet banda e kokainës në Itali, arrestohen 29 persona, mes tyre edhe 3 shqiptarë

Policia italiane ka arrestuar mëngjesin e djeshëm 29 persona, të cilët akuzohen për trafik droge. Mes të arrestuarve janë edhe 3 shqiptarë, të cilët...

Artan Hoxha flet për kokainën e kapur në Brindisi: Bashkë me shoferin u vu në pranga edhe një vlonjat, personazh i arrestuar edhe më...

Gazetari investigativ Artan hoxha në një postim në rrjetet sociale ka hedhur dritë mbi kapjen e disa kg kokaine në portin e Brindisit, në...

Si përfundoi agjenti i infiltruar në mafien shqiptare duke shitur kokainë në Londër, bosët i rrahën të atin kur e mësuan se… (EMRI)

Një ish-oficer i policisë shqiptare azilkërkues në Angli, ishte përfshirë në shitjen e kokainës në Londër. Maurisio Malaj, 30 vjeç pas arrestimit doli përpara gjykatës...

MEGAOPERACIONI/ Sasia më e madhe e sekuestruar ndonjëherë, kapet 1 ton kokainë në një port në Turqi, ishte fshehur në kontenierin e bananeve

Policia turke ka kapur 1 ton kokainë në portin e Mersinit, sasia më e madhe e sekuestruar ndonjëherë në shtetin turk.Kokaina mbërriti në Turqi...

Kush është “doktori i kokainës” që komandon nga burgu famëkeq dhe flokëkuqja 19-vjeçe që i “bënë gropën” shqiptarëve në Mikonos; u kapën me kokainë

Ishulli famoz i Greqisë, Mikonos nuk është në qendër të mediave për turizmin e zhvilluar që ka apo jetën e shfrenuar, por edhe për...

Shpërndante sistematikisht kokainë, Gjykata e Sarandës vendos masën për efektivin e “Shqiponjave”

Gjykata e Sarandës ka vendosur masën e sigurisë për efektivin e “Shqiponjave” Lavdosh Metaj, i cili akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet e dije...

Lajmet e fundit