Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

KOkaine ne qymyr

Kokaina në portin e Durrësit: Anija me kapiten rus u nis nga Kanadaja, ndaloi në Kolumbi (DETAJE)

Anija e bllokuar pas gjetjes së një ngarkese prej rreth 53 kilogram kokainë, ishte nisur nga Kanadaja dhe kishte ndaluar në një port të...

Lajmet e fundit