Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

kokaina

“Mafia shqiptare, një nga tre grupet më të fuqishme të kokainës në Ekuador”

"Prania në vend e tre organizatave kriminale transnacionale nëpërmjet bandave lokale e ka bërë Ekuadorin eksportuesin e tretë më të madh të drogës në...

45 kg kokainë mes mishit të pulave në Durrës, Gjykata lë në burg administratorin dhe agjentin doganor

Arben Ferizi dhe Egert Vargu, përkatësisht administratori i kompanisë “Apetit Group” dhe agjenti doganor në Portin e Durrësit, janë lënë në burg nga Gjykata....

Detaje nga kapja e kokainës në Durrës, te kompania porositëse ishte ekzekutuar me armë punonjësi

Detaje të reja mësohen nga kapja e 45.5 kilogram kokainë në Portin e Durrësit, brenda një konteineri me mish pule të porositur nga administratori...

“Afro 59 kg kokainë e kapur në Durrës”, Klodiana Lala jep detaje: Kompania që ka porositur qymyrin, dyshohet shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje për sasinë e drogës së kapur mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit.  Ajo tha mbrmjen e sotme...

23 të vdekur dhe 50 në gjendje të rëndë nga konsumi i kokainës, ja çfarë dyshohet

Të paktën 23 persona kanë humbur jetën dhe 50 të tjerë janë në gjendje të rëndë pasi konsumuan kokainë që dyshohet se ishte e...

Kokaina në kontenierin e “ZICO-BANA KING”, gazetari: Vërtet mendoni se grupi doli në rrugë dhe vodhi drogën, la bananet, po administratori nuk di gjë???

Shkruan gazetari Sokol Bregu Ato mund të quhen “Arbri Garden”, “Alba Exotic Fruit”, “Banaking”, e më vonë mund të kenë çdo emër të mundshëm të...

Sot seanca në GJKKO për kokainën e kapur në Durrës, sëmuret babai i Arbër Çekajt, SPAK kërkon “arrest shtëpie”

Është zhvilluar sot seanca gjyqësore ndaj të pandehurit Selim Çekaj, i cili u arrestua pas gjetjes së 49 kg kokainë në kontenierin me banane...

Kokaina në konteinerët e “Alba Exotic Fruit”, Gjykata e Posaçme lë në burg administratorin e kompanisë, hetimet i kryen SPAK

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) lë në burg Bajron Gumenin, administratorin e kompanisë së bananeve “Alba Exotic Fruit”, i cili u...

Ngarkesa e kapur me kokainë në Portin e Durrësit, arrestohet menaxheri i firmës, pronari shpallet në kërkim (EMRAT-DETAJE)

Pas sasisë së kokainës së kapur sot në Portin e Durrësit, policia njofton është arrestuar menaxheri i firmës ku do mbërrinte kontenieri, si dhe...

Raporti i GI: Si funksionon trafiku i kanabisit, kokainës e heroinës në Ballkan, roli i Shqipërisë

Shqipëria u rendit si prodhuesi më i madh i kanabisit në Ballkanin Perëndimor dhe një nga nyjet më të rëndësishme në Rajon për përpunimin...

Lajmet e fundit