Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

koka e statujes

Zbulimi i një kokë antike nga qytetari, arkeologia bën apel: Të dorëzohet dhe gjurmohet URGJENT ose zhduket një e dhënë historike me vlerë të...

Një person i paidentifikuar “ngriti në këmbë” rrjetin kur tha ka zbuluar këtë kokë të një statuje antike teksa po punonte tokën. ...

Lajmet e fundit