Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

koha jone

Zbërthehet fuqishëm Nikoll Lesi: Ilir Metën e njoh që kur më priste te dera e bilardos që të mbaroja lojën… (Botuesi tregon konfliktin me...

Nga Nikoll Lesi Ilir Metën e kam mbrojtur në disa çështje jetike për vendin dhe nuk jam penduar. KOHA JONE e ka mbrojtur kur Berisha...

Nikollë Lesi u shpall luftë të gjithëve, “Nga Lufta vijmë dhe në LUFTË po shkojmë”, slogani më i ri i KOHA JONE, mbyllet gazeta...

Botuesi i gazetës “Koha Jonë” Nikollë Lesi lajmëron mbylljen në print të Gazetës “Koha Jonë”, pikërisht pak javë pasi kjo gazetë festoi 30 vjetorin...

Koha Jonë

Koha Jone

“Pse nuk e dekorove gazetën për 30 vjetor”, ironia therëse e Ylli Manjanit: Nikollë, dekoratën e Koha Jonë e mori Vasili… Laçi, pas vdekjes

Nikoll Lesi, botuesi i gazetës “Koha Jone” që këtë vit festoi 30 vjetorin e themelimit të saj, i ka shkruar dje një letër Presidentit...

Nikoll Lesi i “hap punë” Ilir Metës: Zoti President, si nuk dekorove gazetën “Koha Jone” për 30 vjetor?! (Komenti)

Nga Nikoll Lesi Në historinë e një vendi disa gjëra janë shumë të rëndësishme. Një ndër to mbetet media e lirë, pushteti i katërt, siç...

Koha Jone

28-vjetori i ‘KOHA JONË’, drekë e madhe në periferi të Tiranës, Kryemadhi dhe Meta ulen në tavolina të ndara, Blushi i bashkohet festës (FOTOT...

Sot është 28-vjetori i ‘Koha Jonë’ gazetës së themeluar si e pavarur me datë 11 Maj 1991 nga botuesi Nikoll Lesi. ...

Gazeta ‘Koha Jonë’ feston ditëlindjen e 27-të, si lindi media e parë e pavarur shqiptare

Si sot, 27 vite më parë është themeluar gazeta ‘Koha Jonë’, e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri. ...

Një deputet i Kuvendit po hetohet për vrasje, prokuroria përgatit fletë arrestin

Kërkesa e bërë nga Prokuroria që t’u ndërpritet mandati deputetëve Shkëlqim Selamit (LSI) dhe Dashamir Tahirit (PDIU) si dhe kryebashkiakut të Kavajës, Elvis Rroshit,...

Lajmet e fundit