Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

Koco Kokedhima

“Përplasen” Redi Jupi e Koço Kokëdhima/ Jupi: Të ngacmonin presidentët me çadër! Përgjigjet Presidenti: S’ke turp, s’më bën dot frikacak! (DEBATET)

E kishin pritur përballjen me njëri tjetrin prej kohësh. Në një emision në studion e Ylli Rakipit, Redi Jupi kërkoi të kishte përballë Koço...

Kokëdhima: Kanabis është një bimë e bekuar nga Zoti

Ish-deputeti socialist Koço thotë se legalizimi i kanabisit mjekësor është i domosdoshëm. Sipas tij bima e kanabisit nuk është një gjë e keqe, pasi “është...

E zbulon analisti: Kjo është arsyeja e “sherrit” të Edi Ramës me Koço Kokëdhimën

Analisti Genc Burimi ka treguar se çështja e legalizimit të kanabisti ka qenë arsyeja e largimit të Koço Kokëdhimës nga Partia Socialiste. Sipas tij,...

Rritja e çmimit të energjisë, reagon Koço Kokëdhima: Do të shpallen nesër në mungesë të plotë transparence, ftoj shqiptarët të protestojnë

Politikani dhe biznesmeni Koço Kokëdhima me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka reaguar për rritjen e çmimit të energjisë në vendin tonë. Ai...

“Kanabisi po mbillet, unë kërkoj vetëm legalizimin”, Koço Kokëdhima akuza të forta: Zyrtarë të lartë të Qeverisë dhe drejtuesi i Opozitës janë të implikuar

Politikani dhe biznesmeni Koço Kokëdhima, përmes një artikulli të tij kërkon përsëri legalizimin e kanabisit në vendin tonë. “Kanabisi kultivohet, unë kërkoj vetëm legalizimin”,...

‘Bënë pazar me gjakun e të rënëve’, Koço Kokëdhima për tragjedinë e 21 janarit: Vetëm një pushtet gjyqësor i pavarur prej tyre do të...

 Ish-deputeti dhe biznesmeni i njohur Koço Kokëdhima ka thënë se një dekadë pas vrasjes shtetërore përballë kryeministrisë, drejtësia nuk është vënë në vend. ...

Braçe sulmon Metën, Bashën dhe Kokëdhimën: I pari theu në mes gazetarët, i dyti i ndërhyri te kronikat, i treti po vdes futbollin

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe, ka sulmuar në rrjete sociale presidentin Meta, kreun demokrat Basha dhe ish-kolegun e tij Koço Kokëdhima. ...

Brixhida uron Koço Kokëdhimën me foton romantike: I dashur, marrsh nga ditët e mia

Brixhida Kokëdhima, bashkëshortja e kreut të partisë ZGJIDHJA, Koço Kokëdhima i ka bërë një dedikim të shoqit me rastin e ditës së tij të...

Kokëdhima akuza Bashës: Po braktis popullin në këtë sistem kriminal dhe të korruptuar

Kreu i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima, ka deklaruar se pa reformë zgjedhore nuk do të ketë rezultate në reformat e tjera. ...

Kokëdhima: Votimet qesharake si pantallonat treçerekëshe të shefit të Rilindjes

Koço Kokëdhima, në emër të partisë së tij ‘Zgjidhja’ ka mbështetur të gjithë shqiptarët që refuzuan të votojnë sot, në këtë ditë zgjedhjesh të...


Lajmet e fundit