Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

koco buzo

“Dyshonte se e tradhtonte”, flet miku i ish-policit që vrau bashkëshorten: U përlot se i iku gruaja, ishte në depresion

Ish-punonjësi i policisë, Koço Buzo ditën e djeshme qëlloi me automatik gruan e tij, Liljana Buzo. 54-vjeçarja humbi jetën rrugës për në spital, ndërkohë...

Zbardhet dëshmia e 58-vjeçarit që vrau gruan në sy të fëmijëve: Donte të më fuste në burg. E paralajmërova që…

Zbardhet një pjesë e dëshmisë së 58-vjeçarit Koço Buzo, i cili sot paradite qëlloi për vdekje me kallashnikov gruan e tij Liljana Buzo, në...

Sapo dolën nga seanca e divorcit, burri qëllon për vdekje gruan para Gjykatës së Elbasanit, nga breshëria e kallashnikovit plagoset dhe një kalimtar

Një grua 54 vjeçe, e identifikuara si Liljana Buzo ka ndërruar jetë pak minuta më parë në Elbasan, si pasojë e goditjes me armë...

Lajmet e fundit