Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Klotilda Bushka

“Atë dorën drejtoja dikujt tjetër”, debate të ashpra në komisionin e Ligjeve mes Felajt dhe Bardhit, deputeti: Vazhdo fjalën, mos të them ndonjë gjë...

Debate me tone të larta po zhvillohen në Komisionin e Ligjeve ku po diskutohet për projektligjin e bashkëqeverisjes. Por kur ka mbajtur fjalën Ermonela Felaj,...

Debate në Komisionin e Ligjeve: Socialistët marrin pjesë online, deputetët e PD shkojnë në sallë dhe kërkojnë fjalën (VIDEO)

Komisioni i Ligjeve në Kuvendin e Shqipërisë, është mbledhur sot dhe ka kaluar mes debatesh. Mbledhja ka zgjatur vetëm pak minuta dhe më pas...

Komisioni Hetimor mblidhet për shkarkimin e Metës, pritet publikimi i raportit paraprak për shkeljet e Presidentit

Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta ka nisur dhe sot seancën e radhës, për publikimin e raportit paraprak për shkeljet e kreut...

Kush kryeson listën e deputetëve “që marrin rrogën kot”, publikohet raporti mes pagës dhe efikasitetit (Lista e ISP)

Instituti i Studimeve Politike ka publikuar edhe këtë fillim viti raportin e analizës së punës së Kuvendit të Shqipërisë për periudhën shtator-dhjetor 2019. ...

Certifikata e sigurisë së Cakajt, zbardhen EMRAT e Komisionit Hetimor

Është ngritur Komisioni Hetimor për të hetuar se si Gent Cakaj u pajis me certifikatën e sigurisë vetëm 24 orë përpara kërkesës për dekretim....

Lajmet e fundit