Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Klos

Të shtëna me armë në Mirditë, shpallet në kërkim autori, i vihen pas dy grupe të FNSH-së

Të shtëna me armë janë regjistruar pasditen e sotme në Klos. Sipas informacioneve praraprake uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi K. Gj. pas një...

Gjendet një granatë luftarake në shtratin e lumit Mat, Policia mbërrin në vendngjarje dhe rrethon territorin (FOTO)  

Në shtratin e lumit Mat është gjetur mesditën e sotme një granatë hedhëse. Pajisja luftarake është gjetur  pranë Urës së Fullqetit. Mësohet se lidhur...

Bie nga lartësia, plagoset burri në Klos, niset me helikopter drejt Tiranës

Një 63 vjeçar është plagosur ditën re sotme në Klos, pasi ka rënë nga lartësia teksa po kulloste bagëtinë, duke pësuar dëmtime të rënda...

Mjeti përplas këmbësorin, humb jetën 47-vjeçari në Klos

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Xibër, në Klos. Mësohet se një mjet me drejtues shtetasin P. Ll, 39...

E rëndë në Klos, këputet litari teksa por rimorkiohej makina, mjeti bie në humnerë, humb jetën shoferi

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Klos, me pasojë humbe jete. Bëhet me dije se një makinë po rimorkiohej, dhe në...

Rastësia e tërmetit me epiqendër në Klos, sizmiologu: S’ka lidhje as data dhe as ora, zona njihet për lëkundje të tilla

Një tërmet me magnitudë 3.7 të shkallës Rihter, me epiqendër 6 km në jug të Klosit, goditi Tiranën këtë pasdite. Sizmiologu i njohur Rrapo Ormeni...

Protestuan në KZAZ-të e Burrelit e Klosit, Gjykata merr vendimin për 14 të akuzuarit, 4 prej tyre dënohen me burg (EMRAT)

Gjykata e  Rrethit Gjyqësor Mat, ka dhënë sot vendimin për 14 të akuzuarit për prishje të materialeve zgjedhore në KZAZ 16 e 17, në...

Vranë kryefamiljarin me lopatë, arrestohen nënë e bijë në Klos (EMRAT)

Policia e Klosit ka vënë në pranga gruan dhe vajzën e kryefamiljarit Ylber Elezi, i cili ndërroi jetë në banesën e tij në Klos....

E rëndë në Klos, kryefamiljari gjendet i vdekur në shtëpi, dyshohet se e ka vrarë gruaja dhe vajza e tij (EMRI)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Klos, por që bëhet me dije vetëm mëngjesin e sotëm, shkruan newsbomb.al. Kryefamiljari i...

Arrestohet 30-vjeçari që dhunoi gjyshen e tij në Klos

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për dhunë fizike dhe psikologjike ndaj familjares së tij. Shtetasi D.D., banues në Klos, në banesën ...

Lajmet e fundit