Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

Klodiana Lala

“Afro 59 kg kokainë e kapur në Durrës”, Klodiana Lala jep detaje: Kompania që ka porositur qymyrin, dyshohet shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje për sasinë e drogës së kapur mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit.  Ajo tha mbrmjen e sotme...

“3 grupe kriminale janë bërë bashkë”, Lala paralajmëron: Janë në konflikt me bosët e krimit në Nikël! Shteti të ndërhyjë menjëherë

Gazetarja Klodiana Lala, ka paralajmëruar se në Nikël mund të ketë zhvillime dhe ngjarje të rënda kriminale. Ajo thotë se tre grupe kriminale janë...

E BUJSHME/ E zbulon gazetarja: Në Bashkinë e Bulqizës janë sekuestruar dosjet e 2 tenderave të dyshuar korruptivë me vlerë 3.1 milionë euro

Gazetarja Klodiana Lala nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se Prokuroria ka sekuestruar në Bashkinë e Bulqizës dosjet e dy tenderave të...

Ekzekutimi i Kastriot Reçit drejt zbardhjes? Gazetarja: Kam foton e snajperistit, është më i rrezikshmi në Shqipëri!

Kastriot Reçi, biznesmen i njohur në zonën e Rrëshenit, mbeti i vrarë me snajper mëngjesin e 7 janarit 2020. Ai u qëllua me një...

Gazetarja Lala: Një grup kriminal është përgjuar duke përmendur zyrtarin e lartë me pseudonimin “Matematiku”

Një zyrtar i lartë ka dalë në përgjimet e një grupi kriminal në Shkodër, thotë gazetarja Klodiana Lala. Sipas saj, zyrtari është person politik, dhe...

I shpallur në kërkim për aferën e inceneratorëve, gazetarja publikon foton e Klodian Zotos në lokal: Më shkruajnë…

Klodian Zoto është një prej 3 personave të shpalllur në kërkim për mega aferën e inceneratorëve, së bashku me Mirel Mërtirin dhe Stela Gugallin,...

Dëshmia e Bashës në SPAK, gazetarja ZBULON 3 pyetjet që i bënë sot prokurorët belgë

Gazetarja Klodiana Lala ka folur mbrëmjen e sotme në lidhje me dëshminë e kreut të PD Lulzim Basha në SPAK për çështjen “Toyota Yaris”,...

Ekzekutimi i Bledar Muçës në Belgjikë, gazetarja: Ishte i vetmi anëtar aktiv i grupit të Çapajve! E thërrisnin anglezi

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar sot detaje nga ekzekutimi i Bledar Muçës në Belgjikë, i cili u qëllua për vdekje mbrëmjen e së shtunës...

Gazetarja tregon emrin: Ky është biznesmeni gjerman që kërkoi 3.4 milionë eurot e sekuestruara nga “Toyota Yaris”, ja çfarë tha në Prokurori

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar mbrëmjen e sotme detaje të reja në lidhje me sekuestrimin e 3.4 milionë eurove të fshehura në automjetet të...

Gazetarja flet me emra: Ky është njeriu më me ndikim në botën e krimit! Shihte në të gjitha dimensionet, edhe në burg…

Gazetarja Klodiana Lala ka cilësuar Aldo Baren si një nga njerëzit më me ndikim në botën e krimit. Ajo u shpreh se edhe gjatë...

Lajmet e fundit