Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Klodiana Lala

I mbijetoi atentatit të dytë, gazetarja jep detaje: Ja pse Marklen Haka refuzon statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë

Marklen Haka, ish anëtar i bandës së Niklës, ka refuzuar statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë. Kjo u bë me dije nga gazetarja Klodiana Lala. Kjo...

“Kam takuar motrën e Nuredin Dumanit”, Lala: Është në fazë depresioni, grupet kriminale mund ta…

Gazetarja Klodiana Lala tha këtë të hënë se Xhuljana Dumani, motra e Nuredin Dumanit e cila u pajis me certifikatë sigurie në dikasterin e...

“Vëllezërit e mi atë jetë zgjodhën”, gazetarja tregon takimin me motrën e Dumanit: Do largohem nga këtu

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar bisedën e fundit që ka zhvilluar me motrën e Nuredin Dumanit , Xhuljanën, e cila dha ditën e sotme...

Vrasja e Aleksandër Sadikaj, gazetarja: U përdor gjysmë kg tritol, mesazh i krimit për njerëzit! Ja cilat janë qytetet problematike

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala, është shprehur se hedhja në erë e Aleksandër Sadikaj pak ditë më parë me tritol, në afërsi të rrethrrotullimit...

“Do derdhet shumë gjak”, gazetarja: Këto janë tre grupet kriminale, janë bërë bashkë dhe po godasin të tjerët

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala u shpreh mbrëmjen e sotme se mes disa grupeve kriminale në vend po ndodh një betejë e ashpër. Grupe...

A ka Shqipëria helikopterë për emergjencat civile? Përgjigjet ministri Peleshi: 3 nga 4 të tillë janë për mirëmbajtje, s’janë të posaçëm për hedhje uji nga...

Gazetarja  Klodiana Lala ka  debatuar  mbrëmjen e sotme me ministrin e Mbrotjes, Niko Peleshi, lidhur me situatën e zjarrit në ishullin e Sazanit dhe...

“Dumani ka marrë pjesë në 10 vrasje”, Klodiana Lala: SPAK ka në dorë çelësin e një kasaforte të rëndësishme

Gazetarja Klodiana Lala ka thënë se Nuredin Dumani në dëshmitë e tij nuk mund të nxjerrë emra politikanësh, pasi sipas saj, “ligji thotë se...

“Unë do flas por duhet të hapni një burg të ri”, fjalia që Nuredin Dumani ju tha prokurorëve të SPAK

Gazetarja Klodiana Lala ka folur lidhur me dëshmitë e të penduarit të drejtësisë, Nuredin Dumani. Ajo ka treguar se 39 vjeçari kur ka dalë...

“Dumani ka shkuar në vendet ku ka marrë porositë për vrasjet”, gazetarja Lala: I pandehuri i drejtësisë ka shumë për të tregua…

Gazetarja Klodiana Lala ka folur në lidhje operacionin e policisë dhe SPAK, ku u arrestuan 18 persona. Nuredim Dumani i pandehuri i drejtësisë ka zbardhur...

“Afro 59 kg kokainë e kapur në Durrës”, Klodiana Lala jep detaje: Kompania që ka porositur qymyrin, dyshohet shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje për sasinë e drogës së kapur mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit.  Ajo tha mbrmjen e sotme...

Lajmet e fundit