Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Klodiana Lala

Gazetarët sherr ‘live’ për Saimir Tahirin, Hoxha: Hajdarmataj të shkonte te Rama. Lala: T’i hiqet imuniteti

Dy gazetarë të njohur Artan Hoxha dhe Klodiana Lala janë përplasur sot në një debat televiziv lidhur me heqjen ose jo të imunitetit të...

Batuta e Xhafajt që la pa fjalë gazetaren e kronikës: Ti Klodi…

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ndërsa sulmoi Prokurorinë dhe mori në mbrojtje Saimir Tahirin lëshoi edhe një batutë therëse për gazetaren e njohur të...

Gazetarja “zë ngushtë” deputetin e PS: Politikanët vizitojnë kriminelët në burg në kohë fushate

Gjatë emisionit të sotëm “studio e hapur” në news 24, gazetarja e Klodiana Lala, ka lëshuar disa deklarata dhe akuza të forta, ku përballë...

Banda e Habilajve, SMS bombë e gazetares, e lexon ‘Live’: Drejtues të policisë shqiptare të implikuar

Gazetarja Klodiana Lala ka thënë se “drejtues të policisë shqiptare”, janë të implikuar të trafikun e drogës miliona dollarësh me bandën e Habilajve të...

Gazetarja plas “bombën”: Policia është e lidhur me masakrën e Lushnjes, janë shkatërruar provat në vendngjarje

Në emisionin “Byro Politike” në Abc news, mbrëmjen e sotme diskutohet për çështjen e bandave në qytetin e Lushnjes. E ftuar...

Flamur Noka përplaset keq me gazetaren: U bëre ti..shko bëj operacion në sy se je e shitur. Lala: Krimi ka patur mbështetje edhe nga...

Debati për situatën kriminale në vend ka shkakruar nxehjen e debatit mes ish ministrit të Brendshëm të PD-së, Flamur Noka dhe gazetares investigative Klodiana...

Gazetarja zbulon tre qytetet shqiptare që kontrollohen nga bandat

Pjesa e fundit e emisionit “Opinion”, iu dedikua atmosferës së krijuar në qytetin e Elbasanit në ditët e fundit, pas goditjes së makinës së...

Gazetarja plas “bombën”: Loja në Elbasan për kontrollin e heroinës afgane. Ja banda që sundon qytetin me lidhje të forta politike

Gazetarja Klodiana Lala ka hedhur dritë mbi atë çka po ndodh në Elbasan, nisur nga një incident i ndodhur disa ditë më parë gjatë...

Gazetarja hedh dritë mbi motivet e vrasjes së gjykatëses Hafizi: Ish bashkëshorti luante bixhoz dhe konsumonte alkool

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar disa detaje të reja rreth ngjarjes së rëndë që ndodhi ditën e djeshme ku gjykatësja Fildes Hafizi u qëllua...

Një ditë ndryshe e gazetares së njohur me vazjën e vogël në zyrën e ministrit “Rambo”

Gazetarja e njohur e kronikës së zezë, që zakonisht e gjejmë në prokurori apo gjykata, ka pasur një ditë ndryshe sot me vajzën e...


Lajmet e fundit