Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Klodiana Lala

‘Priten ekzekutime, çfarë tregojnë NUMRAT në pakot e drogës’, JA PARASHIKIMI I FRIKSHËM për kokainën

Gazetarja Klodiana Lala, e ftuar në News24 foli për sasinë rekord të drogës, që u sekuestrua në Durrës. Sipas gazetares bëhet...

613 kg kokainë, trondit gazetarja: Flitet për lidhje me eksponentë të lartë të mazhorancës. Janë përfshirë 2 grupe kriminale

Duke folur për ngarkesën rekord prej 613 kilogram kokainë të kapur në portin e Durrësit, gazetarja Klodiana Lala thotë se flitet që biznesmeni Arbri...

Abuzimet me rrugën Tiranë-Elbasan, gazetarja tregon emrin: Një tjetër ish-ministër do thirret në Prokurori

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News24 foli për aferën me rrugën “Tiranë-Elbasan” dhe marrjen në pyetje...

Xhafaj mbërrin në këmbë te ministria, i kthehet gazetares: S’e keni parë komunikatën?!

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka mbërritur në ambientet e ministrisë së Brendshme. Xhafaj ka ecur në këmbë si për të...

Vrasja në Tiranë, gazetarja zbulon: Çfarë u gjet në celularin e Arielës

Gazetarja Klodiana Lala zbuloi disa detaje të reja në lidhje me ngjarjen që tronditi kryeqytetin ditën e djeshme kur Aldison Belulaj vrau Ariela Muratajn,...

‘Flet sikur ke ngrënë letra…’, përplasja e Lalës me gazetarët Basha e Hoxha në emision (Debati)

Gazetarja Klodiana Lala është përplasur sot në emisionin “Studio e Hapur” me tëftuarit e tjerë, gazetarin Artan Hoxha dhe gazetaren Anila Basha. ...

Përplasje në emision për Haki Çakon, Lala: Ç’ka bërë Çako? Ndërhyn Hoxha: Kush i kapi 12 ton kanabis, s’ishte vegël

Nuk kanë munguar tensionet në emisionin “Studio e Hapur” ku të ftuar për të diskutuar rreth lirimit të Haki Çakos janë gazetarët Artan Hoxha,...

Po vjen janari, kush janë “peshqit e mëdhenj” që do arrestohen, gazetarja liston dosjet: Ja ç’thonë në korridoret e prokurorisë për Arta Markun

Në janar pritet të arrestohen “peshqit e mëdhenj”, referuar edhe deklaratës së ambasadorit amerikan Donald Lu. Lidhur me këto arrestime, gazetarja...

Gazetarja i hakërrehet “live” Taulant Ballës: Nuk kam ikur, tërhiqe mbrapa atë fjalë që the

Gjatë emisionit, ‘të pa ekspozuarit” ne news 24, gazetarja Klodiana Lala ka pasur një përplasje me kreun e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla....

Gazetarja tregon kandidaten për kryeprokurore që preferohet nga Partia Demokratike

Gazetarja e njohur Klodiana Lala duke folur për çështjen e zgjedhjes së kryeprokurorit të ri, ka treguar dhe se cili mund të jetë një...


Lajmet e fundit