Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

Klodiana Lala

“Pika e vlimit është Fushë Kruja”, Lala paralajmëron: Tani ka nisur lufta mes grupeve kriminale

Gazetarja Klodiana Lala ka folur sot lidhur me situatën e krijuar nga ngjarjet kriminale në vend. Ajo u shpreh në “News24” se fshati Nikël...

Kush është komandoja që u kap me pistoletë pa leje në Durrës? Lajmi që trazoi institucionet dhe si ja “hodhi” me disa orë në...

Gazetarja Klodiana Lala shkruan se tre javë më parë në Durrës është kapur me armë zjarri pa leje një efektiv komando i Forcave të...

Atentati në Fushë Krujë, gazetarja Lala: Po përplasen ashpër grupet e Niklës me ata të Lezhës, Brilant Martinaj ndaloi për 20 minuta te një…

Makina me të cilën udhëtonte Brilant Martinaj me dy miqtë e tij të cilët u ekzekutuan dje në një atentat mafioz, ishte nisur nga...

“Inceneratorët i denoncuat për interesa politike”, Kryemadhi debaton me gazetaren: Ti po bën “avokaten e djallit”

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi dhe gazetarja e kronikës Klodiana Lala kanë debatuar mbrëmjen e sotme teksa flisnin për aferën e inceneratorëve. Gazetarja e...

U ekzekutua para lokalit në Sukth, Klodiana Lala: “Maneci” kishte informacion për vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi! Edhe për “faqedjegurin”

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala, ka dhënë sot detaje të reja nga ekzekutimi i Arben Mërkurit në Sukth të Durrësit. I njohur edhe si...

I mbijetoi atentatit të dytë, gazetarja jep detaje: Ja pse Marklen Haka refuzon statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë

Marklen Haka, ish anëtar i bandës së Niklës, ka refuzuar statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë. Kjo u bë me dije nga gazetarja Klodiana Lala. Kjo...

“Kam takuar motrën e Nuredin Dumanit”, Lala: Është në fazë depresioni, grupet kriminale mund ta…

Gazetarja Klodiana Lala tha këtë të hënë se Xhuljana Dumani, motra e Nuredin Dumanit e cila u pajis me certifikatë sigurie në dikasterin e...

“Vëllezërit e mi atë jetë zgjodhën”, gazetarja tregon takimin me motrën e Dumanit: Do largohem nga këtu

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar bisedën e fundit që ka zhvilluar me motrën e Nuredin Dumanit , Xhuljanën, e cila dha ditën e sotme...

Vrasja e Aleksandër Sadikaj, gazetarja: U përdor gjysmë kg tritol, mesazh i krimit për njerëzit! Ja cilat janë qytetet problematike

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala, është shprehur se hedhja në erë e Aleksandër Sadikaj pak ditë më parë me tritol, në afërsi të rrethrrotullimit...

“Do derdhet shumë gjak”, gazetarja: Këto janë tre grupet kriminale, janë bërë bashkë dhe po godasin të tjerët

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala u shpreh mbrëmjen e sotme se mes disa grupeve kriminale në vend po ndodh një betejë e ashpër. Grupe...

Lajmet e fundit