Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

klodian zoto

Del vendimi qesharak i Gjykatës së Posaçme që ish-ministri Koka s’lihet i lirë: Gjykata do rregullojë imazhin përballë ndërkombëtarëve (!!!)

“Në kërkesën lidhur me llojin e masës së sigurimit që kërkohet të caktohet, Gjykata mban parasysh proporcionalitetin dhe përshtatshmërinë specifike të nevojave të sigurimit...

Gjiknuri: Klodian Zoton e kam takuar disa herë, kam punuar me të në 2001 në Ministrinë e Mbrojtjes

Deputeti socialist Damian Gjiknuri është duke dëshmuar në Komisionin Hetimor Parlamentar për Inceneratorët. I pyetur nga kryetarja e Komisionit Jorida Tabaku, nëse njeh tre personat...

Erion Veliaj dëshmon në Komision: Mirel Mërtirin dhe Klodian Zoton i njoh nga mediat, i kam parë në Zimbabve me Gerti Bogdanin e PD...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është duke dëshmuar në Komisioninm Hetimor për inceneratorët, ku është pyetur nëse ka njohje me shtetasit Mirel Mërtiri, Klodian...

ARMANDO SUBASHI përballë Komisionit për INCENERATORËT: Kam folur me Klodian Zoton në telefon për mbetjet (PYETJE – PËRGJIGJE)

Kryetari i Bashkisë së Fierit Armando Subashi ishte dje përpara deputetëve të komisionit hetimor parlamentar për inceneratorët dhe tha se ai nuk mund tu...

Keni kontaktuar me Klodian Zoton? Arben Ahmetaj: Nuk e kam as gjak dhe as lidhje familjare! Unë njoh 95% të biznesit shqiptar, mos dilni...

Zv.kryeministri Arben Ahmetaj është duke dëshmuar në Komisionin Hetimor për Inceneratorët, ku ëhstë pyëtur nëse ka patur ndonjë kontakt me Klodian Zoton, i cili...

Armando Subashi e pranon në Komisionin për Inceneratorët: Kam komunikuar disa herë me Klodian Zoton

Kryebashkiaku i Fierit, Armando Subashi, po dëshmon në Komisionin Hetimor në lidhje me inceneratorin e Fierit. I pyetur nga kryetarja Jorida Tabaku nëse i njeh...

I shpallur në kërkim nga SPAK për Inceneratorët, publikohet një tjetër foto e Klodian Zotos, ja kush e shoqëron

Klodian Zoto është një nga tre personat e shpallur në këkrim nga Prokuroria e Posaçme (SPAK) për vjedhjen e miliona eurove me aferën e...

I ke takuar Klodian Zoton dhe Mirel Mërtirin? Përgjigjet Belinda Balluku: Nuk i kam takuar ndonjëherë, as në foto nuk i kam parë

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, është pyetur në Komisionin Hetimor për inceneratorët nëse i njeh Klodian Zoton dhe Mirel Mërtirin, të dy...

“Te kafja përballë Parlamentit”, gazetari zbulon kush është personi krah Klodian Zotos: Ja kur është bërë FOTO e të shumëkërkuarit nga SPAK

Dje, në media u publikua një foto e biznesmenit Klodian Zoto, i cili është shpallur në kërkim nga Prokuroria Speciale SPAK për aferën e...

I shpallur në kërkim për aferën e inceneratorëve, gazetarja publikon foton e Klodian Zotos në lokal: Më shkruajnë…

Klodian Zoto është një prej 3 personave të shpalllur në kërkim për mega aferën e inceneratorëve, së bashku me Mirel Mërtirin dhe Stela Gugallin,...

Lajmet e fundit