Tirana
scattered clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

klodian zoto

Arben Ahmetaj thyen heshtjen, flet për gjobëvënie: Nuk kam udhëtuar kurrë me Klodian Zoton dhe as kam përdorur kartën e tij!

Ish-ministri Arben Ahmetaj reagon për herë të parë pas akuzave që i janë veshur atij publikisht, ndikuar dhe nga një kallëzim që është depozituar...

SPAK bastis shtëpinë e Klodian Zotos: Janë sekuestruar dokumente, të përfshira disa ministri! Fakte dhe për EKO Park në Durrës

Prokuroria Speciale thotë se ka bastisur shtëpinë e biznesmenit Klodian Zoto, në cilësinë e ortakut të vetëm dhe administratorit të shoqërisë “Integrated Technology Services”...

“Bileta avioni për zyrtarë shteti”, Kryemadhi ngre pyetjen: Po 800 mln lekët që ka harxhuar inceneratori i Tiranës për udhëtime, kanë financuar ndonjë fluturim...

Deputetja e PL, Monika Kryemadhi ka reaguar pas lajmeve në media se se inceneratorët kanë paguar bileta avioni për zyrtarët e shtetit. Ajo me anë...

Shtohen akuzat për Alqi Bllakon, ja si komunikonte me Klodian Zoton për inceneratorin e Elbasanit

Detaje të reja kanë dalë lidhur me akuzat që rëndojnë mbi ish-deputetin Alqi Bllako në lidhje me aferrën e inceneratorëve. Hetimet e SPAK për inceneratorin...

Kryemadhi paraqet fakte të reja për inceneratorin e Tiranës: Klodian Zoto ka paguar afro 2 miliard lekë për 19 kompani

Deputetja e Partisë së Lirisë,  Monika Kryemadhi, ka paraqitur ditën e sotme fakte të reja lidhur me aferën e inceneratorit të Tiranës. Ajo u shpreh...

Engjëll Agaçi në SPAK, Kryemadhi: Tregoi kujdes në Komisionin Hetimor, por është i përfshirë në Inceneratorin e Elbasanit

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Open” komentoi thirrjen e Sekretarit të Përgjithshëm të Ministrave, Engjell Agaçi në Prokurorinë...

Kryemadhi publikon një tjetër AFERË: Klodian Zoto ka përfituar 9 milionë euro për LANDFILLIN E VLORËS! Do t’i shkoj deri në fund kësaj çështje,...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka publikuar dokumente të tjera që tregojnë se Klodian Zoto ka përfituar milionë euro të tjera nga buxheti i...

Policia nuk i gjen dot në Shqipëri, INTERPOL shpall në kërkim ndërkombëtar pronarët e inceneratorëve

Pronarët e kompanive të inceneratorëve, Klodian Zoto dhe Stela Gugallja janë shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli. Ata akuzohen se në bashkëpunim me ish-ministrin...

Del vendimi qesharak i Gjykatës së Posaçme që ish-ministri Koka s’lihet i lirë: Gjykata do rregullojë imazhin përballë ndërkombëtarëve (!!!)

“Në kërkesën lidhur me llojin e masës së sigurimit që kërkohet të caktohet, Gjykata mban parasysh proporcionalitetin dhe përshtatshmërinë specifike të nevojave të sigurimit...

Gjiknuri: Klodian Zoton e kam takuar disa herë, kam punuar me të në 2001 në Ministrinë e Mbrojtjes

Deputeti socialist Damian Gjiknuri është duke dëshmuar në Komisionin Hetimor Parlamentar për Inceneratorët. I pyetur nga kryetarja e Komisionit Jorida Tabaku, nëse njeh tre personat...

Lajmet e fundit