Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

klodian taçe

Kryebashkiakut të Gramshit i hakerojnë faqen zyrtare: Janë persona anonim, mos më shkruani në “messenger”

Faqja zyrtare e Kryebashkiakut të Gramshit Klodian Taçe është hakeruar/vjedhur nga persona anonim. Këtë e pohon dhe vetë Taçe, i cili shkruan në një...

Kryebashkiaku i Gramshit prej orësh në Prokurori, dyshohet se abuzoi me tenderat

Kryetari i Bashkisë së Gramshit Klodian Taçe, ka qenë sot në ambientet e Prokurorisë, për rreth 3 orë. Burime bëjnë me...

Kreu i ri i Bashkisë së Gramshit ironizon takimet e Bashës: Si mbledhjet e ndonjë kryeplaku në fshat

Kreu i opozitës Lulzim Basha ishte i pranishëm ditën e sotme në qytetin e Gramshit dhe atë të Cërrikut. Gjatë takimit...

Lajmet e fundit