Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

klodian rasha

Vrau Klodian Rashën, Apeli dënon ish-policin Nevaldo Hajdaraj me 18 vite burg

Gjykata e Apelit ka ndryshuar masën e dënimit për ish-efektivin e policisë Nevaldo Hajdaraj, i cili qëlloi për vdekje me armën e shërbimit të...

Qëlloi për vdekje Klodian Rashën, Apeli i Tiranës dënon me 18 vite burg ish-policin e Shqiponjave

Gjykata e Apelit të Tiranës dënon me 18 vite burg Nevaldo Hajdarajn, ish-policin e Shqiponjave që qëlloi për vdekje Klodian Rashën, më 8 dhjetor...

“Gjeni kush e vendosi armën, ose do e bëj unë”, Çuçi pyetet për deklaratën e babait të Klodianit: Policia e ka zbardhur ngjarjen

Qazim Rasha, babai i 25 vjeçarit Klodian Rasha që u vra një vit më parë në Tiranë, i ka bërë një apel të drejtpërdrejtë...

“E vrau diktatura”, qytetarët ndezin qirinj në nder të Klodian Rashës para ministrisë së Brendshme (FOTO)

Qytetarë të shumtë kanë përkujtuar sot të riun Klodian Rasha i ciliu vra një vit më parë pranë shtëpisë së tij nga efektivi i...

Një vit nga vrasja e tij, babai i Klodian Rashës apel shtetit: Gjeni kush vendosi armën pranë trupit të djalit, sa nuk kam nisur...

Qazim Rasha, babai i 25 vjeçarit Klodian Rasha që u vra një vit më parë në Tiranë, i ka bërë një apel të drejtpërdrejtë...

Një vit pa Klodian Rashën, nesër mbahen homazhe në nder të të riut që u vra nga efektivi i policisë

Ditën e nesërme më datën 8 Dhjetor, bëhet një vit nga vrasja e të riut Klodian Rasha nga efektivi i policisë Nevaldo Hajdaraj. Grupe...

Si e zgjidhi ish-polici vrasjen e Klodian Rashës? Sandër Lleshaj “i bën bisht” pyetjes së gazetarit: Çfarë paqartësie kishit?

Ish-Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është përfshirë në debat mbrëmjen e sotme me gazetarin Elton Qyno, i cili e pyeti si e zgjidhi ish-Polici...

“Do ju q…”, merr fund arratia e Stresit, reperi rikthehet së shpejti në Shqipëri dhe ka një kërcënim të fortë për të gjithë armiqtë

Që prej protestave për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i policisë, Nevaldo Hajdaraj, reperi Stresi u arratis nga policia dhe u detyrya të...

Nevaldo Hajdaraj i pakënaqur me vendimin, kërkon t’i ulet dënimi për vrasjen e Klodian Rashës

Ish-efektivi i “Shqiponjave” Nevaldo Hajdaraj, i akuzuar për vrasjen e Klodian Rashës, ka ankimuar vendinimin në Gjykatën e Apelit. Hajdaraj kërkon ndryshimin e vendimit dhe...

10 vite BURG për vrasësin e Klodian Rashës, revoltohet pedagogu: Gjykata i tha policëve t’iu çajnë gjoksin kush u del para

Ish-polici Nevaldo Hajdaraj u dënua me 15 vite heqje lirie për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha. Hajdaraj ka përfituar gjykim të shkurtuar, ndaj dënimi...


Lajmet e fundit