Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

klodian muharremi

Falsifikonin testet e Covid për 30 euro/copa, Gjykata lë në burg mjekët dhe pronarët e agjencive, lirohet vetëm një doktoreshë

Gjykata e Tiranës ka lënë sot në burg personat e përfshirë në falsifikimin e testeve të covid-19, mes tyre një mjek i QSUT dhe...

Arrestimi i mjekëve në Tiranë, kallëzimi u bë nga pronari i “GENIUS LAB”: Mjekët falsifikonin testet e Covid, merrnin nga 40 euro (EMRAT)

15 urdhër-arreste janë firmosur nga Prokuroria e Tiranës, pas një kallëzimi të bërë nga pronari i një rrjeti laboratorësh për analiza private në Tiranë....

Lajmet e fundit