Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

klodi james lesi

Lesin e kap skleroza por riprodhon me detaje momentin para krimit: Mendoja se policia me ishte vëne këmba-këmbës për rrëmbimin e fëmijës, jo për...

Lesin e kap skleroza por riprodhon me detaje momentin para krimit: Mendoja se policia me ishte vënë këmba- këmbës për rrëmbimin e fëmijës jo...

Historia e Klodi Lesit, nga vrasja e gruas deri te arrestimi brenda në kasolle ditën e sotme

Në të njejtin zonë ku vrau gruan e tij është gjetur dhe arrestuar nga policia greke, Klodi James Lesi, dhe bashk me të ndodhej...

Është apo jo ky person Klodi James Lesi me të birin? (VIDEO)

 Autoritetet greke por edhe populli grek vazhdojnë hetimin për shqiptarin Klodi James Lesi dhe të birit të tij, të cilët nuk janë gjendur akoma....

Lajmet e fundit