Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

kliton pira

Krimi i dyfishtë në Tiranë, dëshmitarët rrëfejnë momentin e vrasjes së vajzës dhe ngrejnë dyshime: Një person i tretë doli nga dhoma

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua pak ditë më parë në Tiranë ku 26-vjeçari Kliton Pira...

Krimi i dyfishtë në Tiranë, flet shoku i Kliton Pirës: Para se të shkonin në hotel, blenë thikën, në telefonin e…(E PLOTË)

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua dy ditë më parë në Tiranë ku 26-vjeçari Kliton Pira...

Ngjarja tragjike e çiftit në Tiranë, reagon Braçe: T’ka baba cun, e t’ka mama yll është një kulturë që duhet zhbërë me edukim

Ish zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Tiranë, ku 26 -vjeçari Kliton...

DETAJE nga vdekja tragjike e çiftit në Tiranë, 3 vite më parë Kliton Pirës i varën babain në Korçë, si u martua për dokumente...

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë, ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku 26 -vjeçari Kliton Pira vrau me thikë 31-vjeçaren...

“I bekuar me ty”, ky është 26-vjeçari Kliton Pira që vrau me thikë 31- vjeçaren nga Gana, prej muajsh në një lidhje dashurie (FOTO)

Pak pas krimit të rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, zbardhen detaje për ngjarjen dhe identitetin e dy personave që humbën jetën. Personat...

Lajmet e fundit