Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

klipi

U përfol nëse ka veshur apo jo të brendshme, Elvana Gjata nxjerr prapaskenat e klipit ‘Fustani’ (FOTOT)

Ka vetëm pak ditë që Elvana Gjata ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me Capital T. Tashmë...

Humb ekuilibrin në lartësi, këngëtari shqiptar rrezikon jetën gjatë xhirimit të klipit (VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar Trim Jetullahu ka rrezikuar jetën e tij gjatë xhirimeve për klipin e ri. Ka qenë vetë...

Nora Istrefi tmerrohet gjatë xhirimit të klipit, ja çfarë i ka ndodhur (FOTO)

Dy motrat Era dhe Nora Istrefi publikuan pak ditë më parë këngën e parë së bashku të quajtur 'Nuk e di'. ...

Prapaskenat, ja si do duket Jonida Maliqi në klipin e Eurovision (FOTOT)

Jonida Maliqi do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në Eurovision. Me këngën 'Ktheju tokës' ajo të të performojë në Tel Aviv të Izraelit. ...

‘Romeo dhe Zhuljeta’, imazhe nga klipi i Mozzik dhe Loredanës (FOTOT)

Më 1 shkurt çifti i njohur, Loredana dhe Mozzik do të publikojnë  bashkëpunimin e tyre. Dyshja që vijnë për herë...

Asgjë nuk ka përfunduar nga dasma e Sarës dhe Ledionit, publikohet klipi (VIDEO)

Sara Hoxha dhe Ledion Liço muajin e kaluar kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre. Dasma e çiftit mori shumë vëmendje dhe ceremonia u zhvillua...

Bashkëpunimi me yllin turk, Almeda Abazi publikon videon e këngës së re

Rreth një muaj më parë ish missi shqiptar Almeda Abazi lajmëroi se përveç aktrimit kishte filluar të merrej edhe me muzikë. ...

Rikthimi i fuqishëm i Tunës, këngëtarja publikon klipin e ri (VIDEO)

Pas një mungese të gjatë në muzikë, Tuna ka publikuar klipin e saj më të ri. “Chonga” quhet kënga e re e sapo dalë...

Lajmet e fundit