Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

klientet

Skema e trafikut të emigrantëve në Tiranë, e reja siguronte klientët, arrestohet 17-vjeçari

Policia e Tiranës ka zbuluar një skemë të trafikut të emigrantëve të paligjshëm në kryqytet. Në pranga kanë rënë dy të rinjtë me ininciale...

Erion Braçe kapet me klientët: Se çfarë argëtimi është të rrish 3-4 orë në një karrige në bar, vetëm ata që arkëtojnë paratë e...

Zv.kryeministri Erion Braçe në një postim në rrjetet sociale u ka dalë kundër qytetarëve që rrinë në lokale.Ai thotë se nuk e kupton se...

Ky biznes shpërndan dhuratë prezervativë për klientët

Një berber në Amerikë ka zgjedhur një mënyrë me humor për të reklamuar biznesin e tij. Berberi amerikan Jake Gamez, 23-vjeçar...

Goditet baza e prositucionit, pranga pronares së lokalit dhe kamarieres, skema si i ‘gjuanin’ klientët (EMRAT)

Policia e Gjirokastrës ka goditur një bazë prostitucioni, që operonte në një lokal në lagjen "18 shtatori”. Aksioni për zbulimin dhe...

Lajmet e fundit