Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022

TAG

klevis balliu

Meta publikon takimin e Klevis Balliut me qytetarët në Tiranë dhe e përgëzon: Të lumtë, po mbron interesin e tyre, koha e ndëshkimit…

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar takimin dhe fjalën e shefit të Organizimit në PD, Klevis Balliu me banorë të njësisë...

“Në shesh dolën të majtë e të djathtë”, Klevis Balliu flet për protestën e 7 korrikut: Ra legjenda se opozita është në ditë të...

Ish-deputeti dhe njëherazi Shefi i organizimit në Partinë Demokratike, Klevis Balliu,  komentoi protestën e 7 korrikut para Kryeministrisë.  Ai u shpreh në një intervistë...

Klevis Balliu “motivon” demokratët para protestës: Do jetë e jashtëzakonshme, qytetarët do derdhen në shesh!

Klevis Balliu", shef i Organizimit në PD, thotë se pjesëmarrja në protestën e sotme që do të nisë në orën 19.00 do të jetë...

“Protesta e 7 korrikut detyrë kombëtare”, Klevis Balliu: Ti dalim ballë regjimit të hajdutërisë

Shefi i organizimit të PD Klevis Balliu ka folur për protestën që do të mbahet me 7 korrik, e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ai...

“Banditi nuk vjen aty se ka frikë”, Klevis Balliu tregon nëse do të ketë protestues të dhunshëm në tubimin e 7 korrikut

Partia Demokratike ka thirrur protëstë kombëtare në Tiranë , në 7 korrik. Shefi Organizativ i kësaj force politike, Klevis Balliu, i cili jo më...

Berisha bën lëvizjen e papritur pak ditë para protestës, emëron Shef Organzimi ish-deputetin e PD

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë lëvizjen e papritur pak para protesës së thirrur në 7 korrik. Kreu i PD, Berisha ka emëruar Shef Organizimi të...

“Socialistët s’martohen dot pa lejen e Ramës”, Balliu: Një ministri i tha pse ke dalë në kafe me….

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Klevis Balliu deklaoi se në Partinë Socialiste askush nuk mund të bëjë asgjë pa lejen dhe dijeninë e kryeministrit...

Klevis Balliu tregon arsyen pse Basha nuk jep dorëheqjen: Vetëm njëherë ka thënë të vërtetën, kur deklaroi se s’ka humbur asnjë betejë

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu, ka folur për zhvillimet politike së fundmi në PD dhe për vendimin nga gjykata e Tiranës, ku u miratua...

“Teza të iki Basha dhe Berisha është të shesësh opozitarizmin”, Klevis Balliu: Të shkatërrojmë sistemin e pazareve në kurriz të PD

Ish-deputeti Klevis Balliu thotë se teza që të ikë nga Partia Demokratike Lulzim Basha dhe ish kryeministri Sali Berisha do të thotë që të...

FOTO/ Balliu shfaqet me leukoplast në ballë, gazetari e vë në siklet: Nuk e hëngre te Unaza, e ha në qendër

Ish-deputeti Klevis Balliu ka deklaruar se në Komisionin e Rithemelimit është i mirëpritur çdo deputet, por ka vetëm një kusht, që është vota e...

Lajmet e fundit