Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

kleviol ahmeti

Dyshohet se qesja me kokainë iu hap në stomak, Klevio dedikim Lear Kurtit: Vdiq dhe një gango, do më marri malli (FOTOT)

Reperi Kleviol Ahmeti, i njohur me emrin e artit si Cllevio Serbiano, ka bërë një dedikim në rrjetet sociale për Lear Kurtin. 32 vjeçari...

“Shkoi ti kërkonte falje”, avokati i Cllevios tregon gjendjen e tij: Është i rënduar nga keqtrajtimet

Kleviol Ahmeti apo i njohur ndryshe si Cllevio, gjatë ditëve të fundit ka qenë kryefjala e mediave pas sherrit të bijshëm me reperin Noizy. Teksa...

VIDEO/ “I morëm silenciatorin një beratsi”, Cllevio tregon grabitjen me Stresin: Arkimedi është k**, e kam bërë unë gangëster….

Kleviol Ahmeti ose ndryshe ashtu si dhe të gjithë e njohin me emrin e artit, Cllevio Serbiano, gjatë ditëve të fundit eshtë bërë kryefjala...

U arrestua pasi u “zhdëp në dru” nga Noizy, lirohet nga burgu Cllevio Serbiano

Kleviol Ahmeti ose i njohur ndryshe me emrin e artit Cllevio Serbiano, ditën e sotme është liruar nga burgu. Reperi u arrestua dy ditë më...

Momenti kur arrestohet reperi që u rrah me Noizyn! Policia: Ishte në “Arrest shtëpie” për drogë, u prangos në Lushnje (VIDEO)

Kleviol Ahmeti, reperi i njohur me emrin "Cllevio Serbiano" është arrestuar nga Policia. Mësohet se pas sherrit të djeshëm në lokalin e reperit Rigels...


Lajmet e fundit