Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

klevi

Pasi Kryemadhi gjuajti këpucën drejt Ramës, moderatorja e Top Channel godet kolegun në emision (VIDEO)

Zgjedhja e kryeprokurores Arta Marku ditën e hënë është shoqëruar me protesta nga opozita e bashkuar brenda dhe jashtë Kuvendit. Në shenjë revolte kryetarja...

Soni Malaj do ta mbajë larg medias të dashurin e ri, por shihni se ç’bën me të te Kënga Magjike (VIDEO)

Këngëtarja Soni Malaj arriti të rrëmbejë çmimin për performancën më të mirë në festivalin e sivjetshëm të Këngës Magjike. Pas intervistës...

Lajmet e fundit