Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Klement Pjetri

Pas një konflikti merr bombolën e gazit dhe shkon i djeg shtëpinë kushëririt, arrestohet 58-vjeçari në Shkodër (Emri)

Një 58-vjeçar është arrestuar nga policia Shkodër pasi tentoi të digjite banesën e kushëririt. Uniformat blu bëjnë më dije se Klement Pjetri, 58 vjeç, banues...

Lajmet e fundit