Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

kleart keci

Tre anëtarët e një familje rrahin 25 vjeçarin në Shijak, qëllojnë me armë dhe largohen; Policia arreston të afërim e tyre dhe një nga...

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë në Shijak dhe tre të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi gjatë një sherri në Shijak,...

Lajmet e fundit